Znajdujesz się na www.nadobrypoczatek.com : O mnie
O mnie

 

     

 

 

 

 

 Nazywam się Malwina Wójtowicz.

Jestem mamą, doulą, instruktorką szkoły rodzenia oraz

jedną z założycielek "Fundacji Lepszy Poród”.

Jestem także mgr prawa i interesuję się prawem okołoporodowym

i prawami pacjenta. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Organizuję lokalnie różne spotkania i wydarzenia oraz ogólnopolskie akcje jak „Mlekoteka” czy „Krąg Opowieści Porodowych”. Prowadzę też jedną z polskich grupa wsparcia  „Pozytywnie o Porodzie" w Olkuszu. W Krakowie spotykam się z kobietami w ramach "Spotkań z Doulą przy kawie". 


     Macierzyństwo jest dla mnie najpiękniejszym i bardzo wartościowym  doświadczaniem. To od niego zaczęła się moja pasja i nauka. Zaczęłam zajmować się ciążą, porodem i rodzicielstwem.

 

     Jako doula wspieram kobiety, ich partnerów i rodziny. Towarzyszę w tych wyjątkowych chwilach związanych z oczekiwaniem na narodziny dziecka i powitaniem go. Pomagam się do nich przygotować indywidualnie oraz prowadząc zajęcia w szkole rodzenia.

 

     Wierzę w mądrość matki, kobiety, jej ciała i mądrość natury. Wiem, że poród jest wydarzeniem bardzo mocno zmieniającym życie rodziny, a dobre wspomnienia porodowe umacniają i dają siłę.

 

     Interesuję się również rodzicielstwem bliskości i w tym duchu staram się wychowywać mojego syna. Promuję karmienie naturalne. Bliskie jest mi też wielo-pieluchowanie, noszenie dzieci w chustach i rozszerzanie diety metodą BLW.

 

     Jestem członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce. (www.doula.org.pl)

 

 

 

moje kwalifikacje i dyplomy:

 

 

   
Wszystie prawa zastrzeżone przez właściciela strony.
Jeśli strona nie wyświetla się poprawinia włącz obsługę javascript.
Zakazuje się kopiowania matariałów umieszczonych na stronie bez zgody właściciela.
Stronę wykonała firma allkardo
;